Ubytování Šatov

Standardně vybavený penzion Šatovské lípy se nachází v samém centru vinařské obce Šatov nedaleko hranic s Rakouskem. Tato oblast je doslova rájem pro milovníky kvalitních moravských vín a krásné přírody. Ubytování Šatovské lípy má strategickou polohu nejen tím, že leží ve vinařské oblasti, ale také blízkostí národního parku Podyjí. Je tedy ideálním místem pro dovolenou jak odpočinkovou a relaxační, tak i poznávací a turistickou. V okolí existuje také spousta cyklistických tras, takže si přijdou na své i příznivci cykloturistiky.

Rezervace:

Komfortní ubytování v centru obce Šatov

Penzion Šatovské lípy nabízí komfortní ubytování v standardně vybavených pokojích za příznivé ceny. Všichni hosté mají k dispozici také WiFi připojení v ceně ubytování a bezpečné parkování v areálu bez nutnosti rezervace parkovacího místa.

V každém pokoji dále najdete vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, šatní skříň, stůl a židle, noční stolek a další vybavení pro pohodlný pobyt jak párů a rodin s dětmi, tak i větších skupin návštěvníků.

Kapacita ubytování v penzionu je 80 lůžek, děti do 3 let bez nároku na lůžko jsou ubytovány zdarma. Nabízíme také dětskou přistýlku k zapůjčení. Apartmány mají navíc obývací místnost se sedací soupravou. Domácí mazlíčci jsou povoleni za příplatek.

Rozhodli jste se strávit příjemný pobyt v našem penzionu? Rádi vás uvítáme v den příjezdu po 14:00 hod. Ukončení ubytování a vyklizení pokoje probíhá v den odjezdu do 11:00.

Další služby penzionu Šatovské lípy

Ubytování v penzionu není jedinou službou, kterou svým hostům můžeme nabídnout. Po dohodě připravíme našim hostům také snídaně formou bufetu, případně i večeře o třech chodech či řízené degustace včetně rautu. Na základě domluvy vám zařídíme např. romantickou vyjížďku na koních, zapůjčení čtyřkolek pro akčnější návštěvníky a další sportovní, kulturní či společenské vyžití.

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme příjemný pobyt

fotop_044 fotop_051 fotop_052 fotop_053 fotop_054 fotop_057 fotop_059 fotop_063 fotop_064 fotop_067